Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nowy sezon zajęciowy 2019/2020

Od października Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach uruchamia nowy sezon zajęciowy. Będą stałe, sprawdzone sekcje, ale też sporo nowości. W 10 propozycjach znaleźć można ofertę dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, a także dla dorosłych. Nowością będą m.in. warsztaty z tańca klasycznego czy rytmiki dla przedszkolaków. Do grona instruktorów dołączają nowe osoby – Kinga Misiarczyk, Katarzyna Wyka. Wszyscy prowadzący mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.

Już od dziś można zapisywać się na poszczególne zajęcia i warsztaty poprzez wypełnianie karty uczestnika dostępnej w siedzibie Centrum i na stronie internetowej www.cpik-brzeziny.com.pl. Tam też, w zakładce Aktualności, znaleźć można regulamin zajęć i płatności. Zmienia się sposób opłaty, od nowego sezonu dyrekcja CPiK wprowadza karnety, które będą upoważniały do wstępu na cztery zajęcia. Karnet będzie ważny przez 60 dni od dnia zakupu. Zakupu będzie można dokonać jedynie w siedzibie Centrum, płacąc gotówką lub kartą płatniczą. Od nowego sezonu pracownicy Działu Kultury będą dostępni dla uczestników oraz rodziców i opiekunów nieletnich uczestników w godzinach popołudniowych.

Warsztaty plastyczne i Malarstwo poprowadzi Małgorzata Sadowska-Bowdziej, która współpracuje z Centrum od wielu lat. Instruktorka od lat zajmuję się edukacją plastyczną dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, współpracowała m.in. z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Koluszkach i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Koluszkach. Przygotowuje także do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych. W ciągu wieloletniej współpracy z Centrum Promocji i Kultury prowadziła zajęcia dla dzieci i dorosłych, czego owocem są liczne prace plastyczne, obrazy i prace przestrzenne. Małgorzata Sadowska-Bowdziej wykazuje się ogromny zaangażowaniem i kreatywnością w prowadzeniu zajęć. Warsztaty plastyczne kierowane są dla młodszych, będą trwały półtorej godziny, koszt karnetu to 65 zł za cztery wejścia. Malarstwo to sekcja dla dorosłych uczestników, zajęcia będą trwały dwie godziny, koszt karnetu to 40 zł za cztery wejścia.

Taniec dla dzieci, Taniec dla młodzieży i Stretching poprowadzi Zuzanna Dinter-Markowska, znana mieszkańcom z poprzednich sezonów. Instruktorka jest tancerką, teoretykiem tańca i choreografką, a także absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Ukończyła również studia na Wydziale Choreografii i Teorii Tańca Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Była solistką baletu Teatru Muzycznego w Lublinie, dziś pracuje w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Pracowała z dziećmi i młodzieżą w wielu projektach edukacyjnych. Jej etiuda choreograficzna została nagrodzona na Konkursie Choreograficznym Warszawskiej Platformy Tańca w 2015 r.

Taniec dla dzieci to sekcja dedykowana uczestnikom w wieku 5-7 lat, poświęcona ogólnorozwojowej gimnastyce z elementami tańca ludowego, technik tańca klasycznego i współczesnego. Zajęcia potrwają godzinę, koszt to 40 zł za cztery wejścia.

Taniec dla młodzieży to zajęcia dla uczestników od 8 roku życia. Sekcja zawiera elementy tańca klasycznego, współczesnego oraz musicalowego. Dodatkowo prowadzony będzie nurt edukacji muzycznej. Zajęcia potrwają godzinę, koszt to 40 zł za cztery wejścia.

Stretching to zajęcia dla dorosłych, podczas których grupa popracuje nad poprawą kondycji, elastyczności ciała i koordynacji ruchowej. Wykorzystywane będą elementy jogi, gimnastyki korekcyjnej i stretchingu. Zajęcia potrwają godzinę, koszt to 40 zł za cztery wejścia.

Zajęcia poprowadzi instruktorka Łódzkiej Szkoły Robotyki azRobot. Szkoła w swoje działalności stawia na rozwój umiejętności myślenia przestrzennego, logiki i matematyki. Instruktorka poprzez zabawę będzie wprowadzała podczas zajęć elementy robotyki. Zajęcia są podzielone na dwie sekcje: dla grupy przedszkolnej (zajęcia trwają 45 min.) i uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej (zajęcia trwają 90 min.). Koszty karnetu to 60 zł za grupę przedszkolną i 120 zł za grupę szkolną, karnety upoważniają do czterech wejść na zajęcia.

Warsztaty Music Body poprowadzi Sylwia Lewandowska, która od lat współpracuje z uczestnikami zajęć. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Fizjoterapia oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi na kierunku Terapia Zajęciowa. Na co dzień pracuje mi.in jako fizjoterapeutka w Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach. Zajęcia Music Body prowadzone będą raz w tygodniu w wymiarze półtoragodzinnym. Celem warsztatów jest rozciąganie, rozluźnianie i wzmacnianie stawów oraz innych grup mięśniowym. W zajęciach wykorzystywane są piłki gimnastyczne, maty i ciężarki. Koszt karnetu to 30 zł za cztery wejścia.

Rytmikę dla smyka oraz Warsztaty teatralne poprowadzi Kinga Misiarczyk, pedagog z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w zajęciach ogólnorozwojowych, teatralnych, wokalnych i plastycznych. Autorka tekstów z pogranicza praktyki pedagogicznej i prawa oświatowego. Przez blisko rok współpracowała z Zespołem „Fasolki”. W centrum poprowadzi dwie sekcje: rytmiki i warsztatów teatralnych. Pierwsze zajęcia dedykowane są grupie przedszkolnej. To zajęcia, podczas których uczestnicy bawią się dźwiękiem, rytmem i melodią. Poprzez śpiew i improwizację głosem uczestnik tworzyć będzie mógł muzykę. To także ćwiczenia logopedyczne, ruchowe i ogólnorozwojowe. Zajęcia potrwają 30 minut, koszt to 50 zł za cztery wejścia.

Warsztaty teatralne z kolei skierowane są dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Uczestnicy zapoznają się z teatrem jako takim, pozyskają umiejętność budowy postaci, gry emocjami, ale także budowy scenografii. Zajęcia będą trwały 45 minut, koszt to 60 zł za cztery wejścia.

Spotkania organizacyjne z prowadzącymi zajęcia ruszą od 1 października.

Spotkania organizacyjne

Nazwa zajęć

Prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina

Taniec dla dzieci i Taniec dla młodzieży

Zuzanna Dinter-Markowska

Poniedziałek

7.10.2019 r.

17:30

Warsztaty plastyczne

Małgorzata Sadowska-Bowdziej

Poniedziałek

21.10.2019 r.

15:30

Malarstwo

Małgorzata Sadowska-Bowdziej

Poniedziałek

7.10.2019 r.

17:00

Stretching

Zuzanna Dinter-Markowska

Poniedziałek

7.10.2019 r.

18:30

Robotyka (grupa przedszkolna)

Katarzyna Wyka

Poniedziałek

7.10.2019 r.

16:00

Robotyka (1-3 klasa szkoły podstawowej)

Katarzyna Wyka

Poniedziałek

7.10.2019 r.

16:30

Music Body (seniorzy)

Sylwia Lewandowska

Wtorek 1.10.2019 r.

11:00

Rytmika dla smyka

Kinga Misiarczyk

Środa 2.10.2019 r.

16:00

Warsztaty teatralne (1-3 klasa szkoły podstawowej)

Kinga Misiarczyk

Środa 2.10.2019 r.

16:30

 

 

Grafik zajęć w sezonie 2019/2020

Nazwa zajęć

Prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina

Taniec dla dzieci

Zuzanna Dinter-Markowska

Poniedziałek

16:00-17:00

Taniec dla młodzieży

Zuzanna Dinter-Markowska

Poniedziałek

17:00-18:00

Warsztaty plastyczne

Małgorzata Sadowska-Bowdziej

Poniedziałek

15:30-17:00

Malarstwo

Małgorzata Sadowska-Bowdziej

Poniedziałek

17:00-19:00

Stretching

Zuzanna Dinter-Markowska

Poniedziałek

18:30-19:30

Robotyka (grupa przedszkolna)

Katarzyna Wyka

Poniedziałek

16:00-16:45

Robotyka (1-3 klasa szkoły podstawowej)

Katarzyna Wyka

Poniedziałek

17:00-18:30

Music Body (seniorzy)

Sylwia Lewandowska

Wtorek

11:00-12:30

Rytmika dla smyka (grupa przedszkolna)

Kinga Misiarczyk

Środa

16:00-16:30

Warsztaty teatralne (1-3 klasa szkoły podstawowej)

Kinga Misiarczyk

Środa

16:45-17:30

 

Zapraszamy do udziału w zajęciach Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach. Więcej informacji pod numerem tel. 46 874 31 31 wew. 25.