Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs plastyczny

Publikujemy regulamin wraz z załącznikami do wielkanocnego "Konkursu z jajem". Udział w nim mogą brać uczniowie brzezińskich szkół podstawowych. Tematem prac plastycznych jest czas Świąt Wielkanocnych. 

Zapraszamy do zapoznania z Regulaminem. Załączniki można pobrać klikając karta zgłoszenia i opis.

plakat

 

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „KONKURS Z JAJEM”

 

  1. Organizator:

Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 10/12

  1. Założenia i cele:

Celem konkursu jest pobudzenie wyobraźni, kreatywności plastycznej, zachęcanie do czerpania inspiracji twórczych z tradycji Świąt Wielkanocnych. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych Miasta Brzeziny, którzy zechcą wykonać prace plastyczną związaną
z tematem przewodnim konkursu, którym jest wielkanocne jajko. Symbolika jajka obecna jest w tradycji wielkanocnej i w postaci ozdób (pisanki, kraszanki, drapanki), i w postaci tradycyjnych potraw na świątecznym stole.

Konkurs ma także integrować uczestników konkursu wokół idei i wartości Świąt Wielkanocnych, dawać im poczucie przynależności do wspólnoty mieszkańców miasta Brzeziny.

  1. Technika:

Praca powinna być wykonana dowolną techniką plastyczną, na płaszczyźnie lub w formie

przestrzennej. W formacie nieprzekraczającym 20cm x 30cm.

  1. Zgłoszenia do konkursu:

W konkursie może wziąć udział uczestnik indywidualny lub Zespół. Przez Zespół organizator rozumie przynajmniej od 2do 4 osób.

Formularz zgłoszeniowy stanowi załącznik nr 2 (do pobrania ze strony: www.cpik-brzeziny.com.pl ).

Uczestnik/Zespół, który zgłosi pracę do konkursu, zrzeka się jednocześnie praw autorskich na rzecz Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach.

 

  1. Opis pracy:

Każdą prace należy czytelnie opisać:

-imiona i nazwiska autorów

-wiek autorów

-nr telefonu kontaktowego

-imię i nazwisko opiekuna/nauczyciela (opis w załączniku nr 1- do pobrania ze strony: www.cpik-brzeziny.com.pl)

  1. Termin zgłaszania prac:

Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy dostarczyć osobiście do 17 kwietnia 2019r. do godz. 16:00 na adres: Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 10/12, 95-060 Brzeziny (pok.04).

  1. Ocena prac konkursowych:

Organizator powołuje Jury, które oceni prace wg następujących kryteriów:

- zgodność prac z tematem

- oryginalne ujęcie tematu

-poziom artystyczny pracy

- estetyka wykonania.

  1. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród:

Laureaci zostaną zaproszeni na uroczyste rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród

na wystawie pokonkursowej 26 kwietnia 2019r. o godz. 15:30 w Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 10/12.

Dodatkowych informacji udzielają:

Jolanta Lechowska-Białecka oraz Wioleta Stachura

tel. 46 874 31 31 wew. 25

e-mail: promocja@cpik-brzeziny.com.pl oraz cpik@cpik-brzeziny.com.pl

 

opis

 

 

karta