Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Spotkanie w ramach projektu o Tuszyńskim

Abraham Tuszyński urodził się w Brzezinach i przez pierwsze lata życia tu mieszkał i pracował jako krawiec. Na początku XX wieku wyemigrował i osiedlił się w Rotterdamie. Niezwykła historia brzezińskiego krawca, który zrewolucjonizował przemysł kinematograficzny. O jego losach porozmawiamy na pierwszym spotkaniu w ramach projektu "Kinoteatr Abrahama Icka Tuszyńskiego", w piątek 16 lipca o godz. 18:00. 

Na pierwszym powspominamy także dawne kino "Viktoria", które znajdowało się tu, gdzie dziś siedzibę ma Miejski Dom Kultury w Brzezinach. 

Całość będzie transmitowana również na naszym kanale YouTube.

Szczegółowych informacji udziela Jolanta Lechowska-Białecka - koordynatorka projektu, mail promocja@cpik-brzeziny.com.pl, tel. 46 874 31 31.

Zapraszamy!

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu "Kultura-Interwencje 2021".