Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Poprawa jakości życia dzięki redukcji stresu – warsztaty

Wiosna to najlepszy czas by zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Zapraszamy serdecznie na warsztat, który może być dla Ciebie początkiem nowych doświadczeń i zmian na lepsze.

W czasie warsztatów będzie możliwość zapoznania się z kilkoma technikami relaksacyjnymi, poznasz mudry – gesty mocy, a także doświadczysz kąpieli w dźwiękach mis tybetańskich i gongu.

Warsztaty rozpoczniemy od zaprezentowania wybranych technik relaksacyjnych. Relaksacja to umiejętność polegająca na wprowadzeniu się w stan odprężenia, wyciszenia i odpoczynku psychicznego. Techniki relaksacyjne umożliwiają radzenie sobie z ciałem i umysłem w stanach zdenerwowania i lęku. Stosowanie technik relaksacyjnych ułatwia panowanie nad emocjami, pomaga zarządzać energią oraz rozładowywać napięcie fizyczne i psychiczne. Jeśli są praktykowane regularnie dają możliwość trwałej redukcji stresu.

W czasie warsztatów nauczysz się kilku Mudr, czyli układów dłoni, których głównym zadaniem jest tworzenie przepływu energetycznego w ciele oraz usuwanie blokad energetycznych. Samo słowo pochodzi z sanskrytu i oznacza: To, co przynosi radość. Celem stosowania Mudr jest poprawa samopoczucia, polepszenie stanu zdrowia oraz osiągnięcie równowagi wewnętrznej. Aby stosować mudry nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, miejsca czy okoliczności. To bardzo prosta praktyka, którą możesz wykonywać o każdej porze dnia i w każdej sytuacji. 

W trzeciej części spotkania zabierzemy Cię w wewnętrzną podróż w czasie której towarzyszyć Ci będą dźwięki. Kąpiele w dźwiękach są  terapią w której wykorzystuje się misy tybetańskie i gongi. Instrumenty te emitują wibracje przenikające przez całe ciało i docierające do układu nerwowego. Działają jak lekarstwo na dzisiejsze czasy, które wywołują w nas przewlekły stres.

Czy dźwięk naprawdę może uzdrawiać? Naukowcy przebadali starożytną metodę, by sprawdzić jej działanie na ciało i umysł. Badania wykazały, że wibracje płynące z mis i gongów obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają wewnętrzne napięcie, a nawet wspomagają procesy trawienne. Kąpiel w dźwiękach jest doskonałym sposobem na poprawę samopoczucia, a częstotliwości emitowane podczas kąpieli dźwiękowych wprowadzają harmonię, która zespala nasze ciało z umysłem.

Na zajęcia należy wziąć ze sobą 2 grube koce.
Koszt zajęć: 35 zł.

Prowadzący:
dr Izabella, specjalista d.s. żywienia i relaksacji poprzez dźwięk, masażystka, konsultantka Ajurvedy, joginka
Janusz – jogin

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY pod nr. telefonu (również SMSowo): 502 673 542 lub e-mail: ikarolak@wp.pl