Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Lato w mieście 2023

Półkolonie 2023

Już dzisiaj oficjalnie ogłaszamy start zapisów na półkolonie letnie 2023! Lato w mieście to moc atrakcji dla dzieci od 7. roku życia. W programie przewidujemy trzy tematyczne turnusy. Zajęcia w trakcie pierwszego turnusu będą poświęcone tematyce artystyczno-tanecznej. Dzieci będą uczestniczyły w zajęciach z rękodzieła, warsztatach z lepienia w glinie, zajęciach wokalnych i tanecznych. Odwiedzimy także Centrum Folkloru Polskiego "Karolin".
Drugi turnus wprowadzi dzieci w świat teatru. Zajęcia poprowadzi instruktorka teatralna, która przybliży dzieciom m.in.: podstawy charakteryzacji teatralnej, plastykę ruchu scenicznego, higienę głosu i etiudy. Dzieci będą także uczestniczyły w warsztatach pacynkowych prowadzonych przez Teatr "Złota Kaczka". Uczestnicy tego turnusu będą uczestniczyli także w przedstawieniu pacynkowym pn.: "Smok", które odbędzie się 28. lipca.
Ostatni turnus poświęcony będzie tematyce okołokulturalnej. W nim przewidujemy zajęcia sportowe (tenis, basen), festiwal kolorów, zajęcia z graffiti, a także wycieczkę do Muzeum Sportu i Turystyki w Łodzi oraz do paru trampolin.

Koszt jednego turnusu wynosi 500 zł. W ramach tej opłaty zapewniamy dzieciom ubezpieczenie NNW, obiad (drugie danie), II śniadanie (z wyjątkiem dnia, w którym odbędzie się wycieczka), bilety wstępu, transport i materiały programowe. 
Jeżeli jesteś posiadaczem Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny sprawdź w Regulaminie, jaka zniżka Cię obejmuje. Przy zapisie rodzeństwa również przewidzieliśmy rabat :)

Regulamin dostępny jest w zakładce Zajęcia -> Regulaminy i deklaracje lub pod tym linkiem.

Rodzicu, oto kilka informacji dla Ciebie:
  1. Aby zapisać dziecko na półkolonie, zadzwoń do nas i daj znać, który turnus Cię interesuje. Później będziemy na Ciebie czekać w biurze Miejskiego Domu Kultury w Brzezinach do 23. czerwca - przyjdź, by dopełnić wszelkich formalności (wypełnić dokumenty oraz uiścić opłatę). 
  2. Zbiórka jest codziennie o 9:00 w szkole, w której aktualnie odbywa się turnus. Zajęcia trwają do 15:00. Istnieje możliwość, że wycieczki zaczną się wcześniej i skończą ok. 16:00. 
  3. Zalecamy, by na zajęcia przychodziło w wygodnym stroju.
  4. Pamiętaj, żeby wyposażyć dziecko w suchy prowiant, szczególnie w dni, kiedy będzie wycieczka, tj. wodę i jakąś przekąskę. 
  5. Jeżeli dziecko wymaga szczególnej uwagi (nawet jeśli nosi okulary czy aparat na zęby), to daj nam znać o tym w karcie. Informacje te pomogą nam reagować w nagłych sytuacjach.
  6. Dokładne informacje będziemy wysyłać SMSem przed rozpoczęciem turnusu. Nasz numer to 535-965-678 - warto go sobie zapisać, by wiedzieć, że to my dzwonimy. 
  7. Płatność przyjmujemy tylko w formie gotówki.

Ramowy harmonogram zajęć:

I turnus - artystyczny

poniedziałek (10.07)

Zumba KIDS®

zajęcia wokalne

wtorek (11.07)

ceramika

zajęcia taneczne

środa (12.07)wycieczka do Centrum Folkloru Polskiego "Karolin"
czwartek (13.07)

rękodzieło

zajęcia taneczne

piątek (14.07)zajęcia ruchowe, integracyjne, artystyczne

II turnus - teatralny

poniedziałek (24.07)

wycieczka do Teatru Powszechnego na warsztaty oraz do Muzeum Światła w Łodzi

wtorek (25.07)

etiudy teatralne i ruchowe

plastyka ruchu scenicznego, zajęcia ruchowe i świadomość ciała

środa (26.07)

podstawy charakteryzacji teatralnej

zajęcia z improwizacji

czwartek (27.07)

dykcja i higiena głosu

podstawy rytmiki

elementarne zadania aktorskie

piątek (28.07)

warsztaty pacynkowe

przedstawienie Teatru Kukiełek "Złota Kaczka"

III turnus - kulturalny

poniedziałek (07.08)

graffiti

wtorek (08.08)

zajęcia sportowe (basen)

środa (09.08)wycieczka do Muzeum Sportu i Turystyki w Łodzi oraz parku trampolin
czwartek (10.08)

zajęcia sportowe (tenis)

piątek (11.08)

sitodruk, festiwal kolorów