Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ferie z Kulturą

Półkolonie zimowe 2023

Już dzisiaj oficjalnie ogłaszamy start zapisów na półkolonie zimowe 2023! Ferie z Kulturą to moc atrakcji dla dzieci od 7. roku życia. W programie przewidujemy m.in.: wycieczkę autokarową do Kutna, gdzie wejdziemy do aquaparku oraz zwiedzimy Zamek w Oporowie, a później weźmiemy udział w grze detektywistycznej. Odbędzie się także wielki pojedynek w wirtualnym świecie. Nasi Półkoloniści będą brali udział w warsztatach z lepienia gliny, zajęciach tanecznych oraz w wycieczce do Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach i/lub do PECu. Na sam koniec zaprosimy wszystkich na bal karnawałowy.

Koszt jednego turnusu wynosi 450 zł. W ramach tej opłaty zapewniamy dzieciom ubezpieczenie NNW, obiad (drugie danie), II śniadanie (z wyjątkiem dnia, w którym odbędzie się wycieczka), bilety wstępu, transport i materiały programowe. Jakby tego było mało, to Półkoloniści otrzymują darmowy bilet wstępu na pokaz Iluzjonisty Amona lub przedstawienie Teatru Króla pn. "Smocze Opowieści".
Jeżeli jesteś posiadaczem Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny sprawdź w Regulaminie, jaka zniżka Cię obejmuje. Przy zapisie rodzeństwa również przewidzieliśmy rabat :)

Regulamin dostępny jest w zakładce Zajęcia -> Regulaminy i deklaracje lub pod tym linkiem.

Rodzicu, oto kilka informacji dla Ciebie:
  1. Aby zapisać dziecko na półkolonie, zadzwoń do nas i daj znać, który turnus Cię interesuje. Później będziemy na Ciebie czekać w biurze Miejskiego Domu Kultury w Brzezinach do 11. stycznia - przyjdź, by dopełnić wszelkich formalności (wypełnić dokumenty oraz uiścić opłatę). 
  2. Codziennie zbieramy się o 9:00 w Szkole Podstawowej nr. 3 w Brzezinach (ul. Boh. Warszawy 4). Zajęcia trwają do 15:00, jednak na wycieczkę do Kutna wyjeżdżamy o 8:00 i może ona wydłużyć się do 16:00.
  3. Dziecko musi mieć obuwie na zmianę i strój sportowy. Do aquaparku zabieramy strój kąpielowy (nie jest wymagany czepek).
  4. Zalecamy, by na zajęcia przychodziło w wygodnym stroju.
  5. Pamiętaj, żeby wyposażyć dziecko w suchy prowiant, szczególnie w dni, kiedy będzie wycieczka, tj. wodę i jakąś przekąskę. 
  6. Jeżeli dziecko wymaga szczególnej uwagi (nawet jeśli nosi okulary czy aparat), to daj nam znać o tym w karcie. Informacje te pomogą nam reagować w nagłych sytuacjach.
  7. Dokładne informacje będziemy wysyłać SMSem przed rozpoczęciem turnusu. Nasz numer to 535-965-678 - warto go sobie zapisać, by wiedzieć, że to my dzwonimy. 
  8. Płatność przyjmujemy tylko w formie gotówki.

I turnus 

poniedziałek

warsztaty z ceramiki,

zajęcia taneczne (choreograficzne)

wtorek

wycieczka do PEC

zajęcia taneczne (prowadzący: Breaking Central Studio)

środawycieczka do Kutna (aquapark, Zamek w Oporowie)
czwartek

wycieczka do KP Policji w Brzezinach

wielki pojedynek w wirtualnym świecie

piątekbal karnawałowy

II turnus

poniedziałek

warsztaty z ceramiki,

zajęcia taneczne (choreograficzne)

wtorek

wycieczka do PEC

zajęcia taneczne (prowadzący: Step Dance)

środawycieczka do Kutna (aquapark, Zamek w Oporowie)
czwartek

wycieczka do KP Policji w Brzezinach

wielki pojedynek w wirtualnym świecie

piątekbal karnawałowy