Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ferie w mieście

Ferie z MDK

Już od dzisiaj można zapisać się na Ferie z Miejskim Domem Kultury. Wspólnie ze Szkołą Podstawową nr. 2 im. A. F. Modrzewskiego w Brzezinach oraz Muzeum Regionalnym w Brzezinach wychodzimy na przeciw komputerowej codzienności! Nie siedź kolejnych dwóch tygodni przed monitorem! Spędź je z nami i przeżyj niezapomnianą przygodę.

Przez dwa tygodnie (z wyłączeniem weekendów) wykwalifikowana kadra podejmie się wyzwania zorganizowania niesamowitych atrakcji. Jak będzie wyglądał nasz dzień? Gdy zegar wybije 9:00 wyruszymy po niezapomnianą przygodę, a gdy około 13:00 nasze brzuszki dadzą o sobie znać, pójdziemy na pyszny obiadek! Po obiadku spędzimy jeszcze trochę czasu razem i gwarantujemy, że o 15:00 Wasze pociechy wcale nie będą chciały wracać do domu.

Co trzeba zrobić, żeby się zapisać? Nic bardziej prostego!

  1. Przeczytaj koniecznie Regulamin półkolonii dostępny w zakładce Zajęcia -> Regulaminy i deklaracje lub tutaj: Regulamin
  2. Zadzwoń do nas i daj znać, że chcesz, żeby Twoje dziecko bawiło się z nami. Podaj także kiedy, bo zapisy mamy na każdy dzień osobno.
  3. Przyjdź do biura MDK i wypełnij niezbędne dokumenty lub wydrukuj je, wypełnij w domu i dostarcz nam osobiście. Dokumenty dostępne są w zakładce Zajęcia -> Regulaminy i deklaracje lub tutaj: Dokumenty
  4. Na miejscu poprosimy Cię jeszcze o podpisanie Regulaminu. 
  5. Ostatnim krokiem będzie uiszczenie opłaty w wysokości 20 zł za dzień zabawy. Jeżeli posiadasz Kartę Dużej Rodziny, to przewidzieliśmy dla Ciebie zniżkę - zobacz, jaką w Regulaminie. W tej cenie zapewniamy wszystkie niezbędne materiały oraz pyszny, ciepły obiadek.

Co nie, że proste? Zapisy przyjmujemy do 4. lutego, ale nie zwlekaj! Ilość miejsc mamy ograniczoną, a przy takim programie rozejdą się, jak świeże bułeczki. Wpłaty można dokonywać do 9. lutego w biurze MDK, w godzinach jego pracy. Niestety, ze względu na obecną sytuację, musimy zaznaczyć, że w razie gdyby półkolonie miały się nie odbyć, to poinformujemy Państwa i zwrócimy koszt. 


Ramowy plan dnia 

GODZINACO ROBIMY? WAŻNE
9:00-9:10Zbiórka uczestników Każdego dnia potrzebne będzie oświadczenie o stanie zdrowia dziecka podpisane przez rodziców. Można będzie je wypełnić na miejscu lub pobrać ze strony i dostarczyć podpisane (wtedy Rodzic/Opiekun nie musi osobiście odprowadzać dziecka na miejsce zbiórki).
9:10-13:10Zajęcia programowePamiętajmy o butach na zmianę! Można ewentualnie wziąć ze sobą coś do picia i lekką przekąskę.
13:10-13:40ObiadUczulmy swoje pociechy na to, żeby przed każdym posiłkiem umyły dokładnie rączki!
13:45-15:00Zajęcia programowe 
15:00Powrót do domuPamiętaj, że jeżeli nie będziesz osobiście odbierać dziecka, to konieczne jest jednorazowe wypełnienie oświadczenia o samodzielnym powrocie lub upoważnienia do odbioru dziecka.

Harmonogram zajęć

DATAZAJĘCIA
14. lutegoZajęcia w Muzeum - "Zmalujmy coś"
15. lutegoWycieczka na Komendę Policji
16. lutegoZajęcia w Muzeum - "Legenda o Brzezinach" + warsztaty plastyczne
17. lutegoKonkurs karaoke 
18. lutegoZajęcia w Muzeum - "O Orle Białym" + warsztaty plastyczne
21. lutegoKonkurs Młodych Talentów 
22. lutegoZajęcia w Muzeum - "Z historią "Fary" i "Anny" za pan brat" - wycieczka
23. lutegoPrzygotowanie do Karnawału - tworzenie kostiumów, masek
24. lutegoZajęcia w Muzeum - "Upieczmy coś"
25. lutegoKarnawał