Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Akcja Wakacje

Półkolonie letnie 2022

W te wakacje nie będzie nudy! Przewidzieliśmy aż 7 tygodni czystej zabawy. Zaczynając od 27. czerwca aż do 12. sierpnia organizujemy półkolonie dla dzieci w wieku 6-13 lat. W programie przewidzieliśmy dwie wycieczki (jedna w okolicach Łodzi, druga do Sadów Klemensa), zabawy, konkursy, warsztaty artystyczne, zawody oraz ognisko na zakończenie.

Koszt jednego turnusu wynosi 350 zł. W ramach tej opłaty zapewniamy dzieciom ubezpieczenie NNW, obiad (drugie danie), II śniadanie (z wyjątkiem dni, w których odbywają się wycieczki), bilety wstępu, transport i materiały programowe. Wycieczki przewidujemy w następujące miejsca: kino, park linowy, kolej wąskotorowa, arboretum, orientarium (zoo), escape room, ulica żywiołów, EC1, trampoliny. Jeżeli jesteś posiadaczem Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny sprawdź w Regulaminie, jaka zniżka Cię obejmuje. 

Regulamin dostępny jest w zakładce Zajęcia -> Regulaminy i deklaracje lub pod tym linkiem.

Rodzicu, oto kilka informacji dla Ciebie:
  1. Aby zapisać dziecko na półkolonie, zadzwoń do nas i daj znać, który turnus/turnusy Cię interesuje. Później będziemy na Ciebie czekać w biurze Miejskiego Domu Kultury w Brzezinach do 24. czerwca - przyjdź, by dopełnić wszelkich formalności (wypełnić dokumenty oraz uiścić opłatę).
  2. Codziennie zbieramy się o 9:00 w Szkole Podstawowej, w której odbywa się dany turnus (szczegóły w Regulaminie). Zajęcia trwają do 15:00, jednak wycieczka do Sadów Klemensa może wydłużyć się do 16:00.
  3. Dziecko nie musi mieć obuwia na zmianę, chyba że pogoda nie dopisze. 
  4. Zalecamy, by na zajęcia przychodziło w wygodnym stroju. Dwa razy w tygodniu przyda im się także strój sportowy. 
  5. Pamiętaj, żeby wyposażyć dziecko w suchy prowiant, szczególnie w dni, kiedy będą wycieczki, tj. wodę i jakąś przekąskę. 
  6. Jeżeli dziecko wymaga szczególnej uwagi (nawet jeśli nosi okulary czy aparat), to daj nam znać o tym w karcie. Informacje te pomogą nam reagować w nagłych sytuacjach.
  7. Dokładne informacje będziemy wysyłać SMSem przed rozpoczęciem turnusu. Nasz numer to 535-965-678 - warto go sobie zapisać, by wiedzieć, że to my dzwonimy. 
  8. Płatność przyjmujemy tylko w formie gotówki.